Tugisüsteemid

Koolipsühholoog ja kooli haridusliku erivajadusega õpilaste õppe koordineerija Kärt Käesel kart.kaesel [@] pelgulinna.edu.ee

E-R 9-14.00, muul ajal kokkuleppel e-maili teel või klassijuhataja vahendusel

 

Eripedagoogiline abi ja nõustamine:

2. klassi õpiabi - Marii-Helen Kebbinau marii-helen.kebbinau [@] pelgulinna.edu.ee

3. klassi õpiabi - Triinu Kartau triinu.kartau [@] pelgulinna.edu.ee

2.-3. klasside õpiabi õpetajad leiate 2. korrus ruum 209 ja õpetajate töökabinetid

4.-6. klassi õpiabi  - Kai Koitla kai.koitla  [@] pelgulinna.edu.ee

3. korrus koolipsühholoogi vastas olev kabinet

Vastuvõtt õpilastele vastavalt tunniplaanile esmaspäevast reedeni, vanematele kokkuleppel e-maili teel või klassijuhataja kaudu.

Kadrian Allika -  kadrian.allika [@] pelgulinna.edu.ee (töösuhe peatatud)

 

Haridust toetavate tegevuste läbiviimine:

Pelgulinna Lastekaitse Keskus mtü - http://www.pelgulinnalk.weebly.com

Abiveeb: 

Psühholoogia õpetamine Pelgulinna Gümnaasiumis 

http://www.pelgulinna.weebly.com​

 

Erik Kuldkepp - üldõpetuse koordineerija erik.kuldkepp [@] pelgulinna.edu.ee

Teine korrus läbi õpetajate toa (õppejuhi kabinet), tel 673 86 50


Kea Kulbin   kea.kulbin [@] pelgulinna.edu.ee
I klassi pikapäevarühma õpetaja, sotsiaalpedagoog, 4. korrus

Tööaeg: esmaspäevast reedeni 11:00-17:00


Raamatukogu juhataja Katrin Viirmaa - raamatukogu - hoovimaja II korrus
katrin.viirmaa [@] pelgulinna.edu.ee
Tööaeg: 9.00-15.00
Asukoht: hoovimaja II korrus

Raamatukogust laenutamise korra info on ära toodud kooli kodukorras ja ka raamatukogu eeskirjas. 

IT-teenused õpilastele ja õpetajatele - peamaja I. korrus

Birgy Lorenz - IT-arendusjuht
birgy.lorenz [@] pelgulinna.edu.ee

tel 6 738 648

Kooli WiFi kasutamine

Kooliõde Kristiina Põldre - I korrus, pika galerii lõpus, tööõpetuse klasside lähedal.
tel 56 256 639 või epost pelgulinnag [@] kth.ee
Tööaeg: 8.00-16.00

SA Tallinna Koolitervishoid - kliki siia

Garderoob ja koristusteenus
Garderoobi telefoni number 6 733 513

Ujula administraator Margit Orusaar

Tööaeg vastavalt tunniplaanile, 8:00-15.00 (vahel ka kauem)
Ujula asub peamaja 0 korrusel.
Pöörate garderoobi lõpust vasakule ja liigute otse või I korruse trepist alla keldrisse ja paremale

Söökla (OÜ FLOSSE)
OÜ Flosse direktor 5022134
Raamatupidaja 5251646
Söökla: 53006475
flosse.flosse [@] mail.ee
Avatud 8.45-14.00
8:45-55 jagatakse tasuta hommikuputru kõikidele kooli liikmetele.
Asukoht: peamaja 0 korrus, enne garderoobivasakule

Blogi ja menüü: http://oyflosse.blogspot.com/

Kooli konstaabel

Metsallik, Laura
Aadress Kolde pst 65, Tallinn
Asutus Põhja Politseiprefektuur 
Üksus Kesklinna politseiosakond 
Amet ülemkonstaabel 
tel: 6124259
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.