Konsultatsiooniajad

Konsultatsioonidel osalemine tuleb leppida kokku vastava aineõpetajaga.
Samuti toimuvad teiste aineõpetajadega konsultatsioonid, täpsemad ajad selguvad õpetajaja õpilase vahelisel kokkuleppel.
Ehk siis iga õpilane lepib oma osalemise konsultatsioonis õpetajaga eelnevalt kokku.

Õpetajaga on võimalik võtta ühendust ka e-posti teel.

Õpetaja epost on järgmine:   eesnimi.perenimi @ pelgulinna.edu.ee

Kuid mõned õpetajad on andnud ka konkreetsed ajad, millal nad õpilasi ootavad:

E - esmaspäev, T - teisipäev, K - kolmapäev, N - neljapäev, R - reede ja 0t - tund, 000 - ruum

 

Algõpetus

Siitsman, S. – iga päev 5.tund ruum 324

Sinka, E. – iga päev 5.tund ruum 322

Olluk, K. – iga päev 5.tund ruum 326

Kelgo, K. – iga päev 5.tund ruum 325

Kebbinau, M.-H. – Esmaspäev 6.tund ruum 209

Kartau, T. – Esmaspäev 6.tund ruum 239

Salumets, L. – Neljapäev 6.tund ruum 323 (2c), Esmaspäev 6.tund ruum 323 (5b), Kolmapäev 7.tund ruum 323 (5c)

Paal, K. – Neljapäev 7.tund ruum 234

Nakus, D. – Neljapäev 5.tund ruum 238

Naarits, M. – Kolmapäev 7.tund ruum 237 (3b), Kolmapäev 8.00 (6.kl)

Rosin, R. – Teisipäev 5.tund ruum 236 (3c), Teisipäev ja kolmapäev 8.tund ruum 236 (6.kl)

Jaadla, M. – Kolmapäev 7.tund ruum 235

Kukk, K. – Neljapäev 6.tund ruum 321

Krasna, A. – Kolmapäev 8.00 ja 7.-8.tund ruum 233

Onton, K. – Kolmapäev 6.-7.tund ruum 327

Mõlder, R. – Esmaspäev 7.tund ruum 328, Teisipäev 8.tund ruum 328

Koitla, K. – Teisipäev 6.-7.tund ruum 309

Olesk, J. – Teisipäev 6.tund ruum 048

Asperk, P. – Teisipäev 8.tund AK2

Kuznetsova, M. – Reede 6.-8. tund aula

 

Põhikool ja gümnaasium:

Aro, Tiina - kolmapäev 15 - 16, ruum 130

Andriankova, Oxana - Esmaspäev 9. tund Ruum: 109; Kolmapäev 8. tund Ruum: 109;

Bome, Johanna - Kolmapäeval 15.20-16.30 ruum 213

Feldmann, Alex - Teisipäev 8.00-8.30 ruum 138 ja Neljapäev 7. tund ruum 138

Kaldaru, Maris - Esmaspäev 9. tund, ruum 315

Kaljuvee, Kadri-Liis - kolmapäeviti 8. tunni ajal, R. 113

Kerkel, Irina - Neljapäev 7.tund ruum 402

Kivi, Liisa - Esmaspäev 7. tund ruum 211

Klaan, Veiko - kolmapäeval 7.-9. tund ruum 136

Kravik, Toomas - Kolmapäev 8. tund ruum: 116

Kriit, Kadi -  Esmaspäeval 9. tund. 

Lampmann, Sondra - Teisip, Kolmap, kell 8.00 õpetajate tuba

Lillemets, Rea - Reede 9.tund staadion, võimla

Lorenz, Birgy -  neljapäeval 11:25-16:10 (AK2 või IT juhi kabinet)

Marmor, Raido - Esmaspäev ja Kolmapäev, 9.tund, ruum 141​

Matiek, Maie- Esmasp. 8.tund 15.20-16.05 7c klass; Kolmap. 8. tund 15.20-16.05 7d klass; 9. tund 16.15-18.00 12kp klass; Neljap. 7. tund  14.25-15.10  7b, 8ak  klass;Ruumis 140

Muru, Kalev   - K ja 8.tund ehk kl. 15.20 - 16.95

Mäemat, Jüri - kolmapäev, 6.tund, 214

Naarits, Merle - Kolmapäev 8.00-8.30 ruum 237

Noole, Riina - E 8-8.25 võimla, staadion

Nõges, Tiina - E 6 tund, K 7 tund AK1

Pata, Kai - Teisipäev 8. tund ruum AK2

Perova, Anna - Järeltöö: E. Kell 15.30 ruum 115; Konsultatsioon T. Kell 15.30 ruum 115;

Piir, Liis​  - Teisipäev 7. tund ruum 125 skulptuur

Raichert, Inara - Esmaspäev 9. tund Ruum: 240;Kolmapäev 8. tund Ruum: 240;

Randlepp, Riina - Neljapäev kell 8.00;

Ruus Oliver - 

Saar, Ave - Esmaspäev 7.-9. tund ruum 114; ​Kolmapäev 6.-9. tund ruum 114​

Sagur, Saima - Neljapäev 6. tund ruum?  Reede 6. tund ruum 138

Simmo, Aivo - Esmaspäev 9.tund ruum 116

Soots, Aigi - T,N/ 8.00-8.30/ 141

Tonts, Annika - Neljapäev 8. tund ruum 212​

Turi, Reelika - T 15.00-17.00, 139

Tõnisson, Nele - Esmaspäev 7.tund, ruum 126

Vent, Ülle - Teisipäeval  I tund  ja  kolmapäeval 9. tund. Ruumis 142

Vetik, Anette - Neljapäeval 15:00 Ruum 113

Villak, Asmo - E peale 7t, T peale 6t, tööõpetuse klass

Volis, Natalja - Teisipäev 7. ja 8. tund;

Väljak, Reijo

Wahar, Anu - Teisipäev 9 tund ruum 113

Üüde, Doris

Kai, Koitla - Neljapäev 6. tund ruum 309

Esnar, Tiiu - Teisipäev, 6 tund, õpetajate tuba

Käesel, K. - Kolmapäev 1. tund ruum 307